DragonS RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DragonS RPG

Добре дошли в форум играта за дракони забавлявайте се !
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Предложения

Go down 
+4
Лорд Симеон
KiSsMyAwP
imperator svilen
Nikola
8 posters
АвторСъобщение
Nikola
Треньор на Дракон
Nikola


Брой мнения : 68
Age : 30
Registration date : 02.01.2008

Предложения Empty
ПисанеЗаглавие: Предложения   Предложения Icon_minitimeЧет Яну 03, 2008 7:40 pm

Ако някой има предложения за играта да пише в тази тема.
Върнете се в началото Go down
http://snowboardbg.allgoo.net
imperator svilen
Драконов Ездач
Драконов Ездач



Брой мнения : 8
Registration date : 07.01.2008

Предложения Empty
ПисанеЗаглавие: Идея   Предложения Icon_minitimeПон Яну 07, 2008 3:59 pm

Ами имам идея да може да се купуват и други животни. scratch
Върнете се в началото Go down
KiSsMyAwP
Повелител
Повелител
KiSsMyAwP


Брой мнения : 45
Registration date : 04.01.2008

Предложения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения Icon_minitimeПон Яну 07, 2008 4:25 pm

Абе я чакайте всички то, форум го има от неколко седмици престанета да спамите бе,
Сливен не спами сега не давай идей.Играй си ирата никой не те спира аз съм тук.Не спами че съм разнервен до границата.И ако още малко се раздразна незнам кво ще праа.
Оправай се с ники с тоя въпрос по скайп.Ще ти го дам на ЛС
Върнете се в началото Go down
Лорд Симеон
Новак
Новак



Брой мнения : 42
Registration date : 06.01.2008

Предложения Empty
ПисанеЗаглавие: Туй е много тъпо   Предложения Icon_minitimeВто Яну 08, 2008 1:39 pm

айде да си направим обща тема защото тъй е мнооого гадно монката ми вика недей писа тук
сам си си направи тема сега щетиго истрия махнисе само аз си пиша тук така4е пи6ете за отговори
Върнете се в началото Go down
Nikola
Треньор на Дракон
Nikola


Брой мнения : 68
Age : 30
Registration date : 02.01.2008

Предложения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения Icon_minitimeВто Яну 08, 2008 2:41 pm

Лорд Симеон това което го предлагаш е тъпо,защото знаеш ли какво ще стане ако всеки пише в една тема с една дума цапаница.Кой какво напраивл?,кой полетял? и въобще ужас.И моля престанете да пишете в на другите темите.Като сте започнали в една довършете и тогава пишете в друга.И също престанете да пишете на суматии места едновремено.
Върнете се в началото Go down
http://snowboardbg.allgoo.net
PlamenMEN
Новак
Новак
PlamenMEN


Брой мнения : 15
Age : 35
Location : Кацнал на едно дърво
Registration date : 07.01.2008

Предложения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения Icon_minitimeВто Яну 08, 2008 2:53 pm

Здравейте, така и така всеки предлага нещо, та реших и аз да се отчета. И така, не ме разбирайте погрешно, но доста трудно разбирам някои постове. Хора, в българския език има запетайки, главни букви, край на изреченията... Хайде поне да се опитаме да бъдем грамотни.

И още нещо: другар или другари админи (не ви знам колко сте), ваша е задачата да предоставите на нас, обикновените играчи, приятни емоции и преживявания. Това, че някои хора имат въпроси е нормално, не всички са участвали в такъв тип игри. А и една темичка с ясно описани правила и начин на игра ще е от полза. Така всеки новодошъл ще се запознае ясно с начина, по - който става играта тук и няма да има обърквания и допълнителни грижи за Вас. А и нали в правилата за ползване на форума призовавате хората да спазват добрия тон (точка трета)? Смятам, че тези правила би трябвало да важат и за вас., поне така си мисля Smile

То се получи по - скоро съвети, от колкото предложения, но идеята е ясна. Казвам тези неща с най - добри намерения и с цел по - приятно прекарване на нас, феновете на мутирали динозаври (като моя Шаро jocolor).
Хайде с мир...
Върнете се в началото Go down
KiSsMyAwP
Повелител
Повелител
KiSsMyAwP


Брой мнения : 45
Registration date : 04.01.2008

Предложения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения Icon_minitimeВто Яну 08, 2008 3:54 pm

Тук админите сме 2 ма Аз и Никола
А то има за всички ново дошлите спокойно.Просто се опитваме да ви направим играта приятна а не защото някой ни е издразнил.Сега то не трябва да се прави спам(много писане на мнения едно след друго)Може да си само на едно място и от мястото да пишеш че отиваш до другото място а не да си в замъка и да пишеш че си в вулкана.Ами брато сори за запетайките грамотен съм ама некой път не се сещам Laughing Аз след всеки поправям грешки пиша ви в темите кадето трябва да тренирате дракона в РПГ.
Ами извинявам се ама този форум е на 2 седмици не може толкова бързо да стане фулл яко игра пък и е пълен с нообове не казвам всички но има някой който до са не са играли обяснявайте им по добре е.Ние сме само 2 админа кво да напраем тва не става туко така скимне ти да пишеш и админа ши ти ходи по задника.Майна напълно съм съгласен с тебе нема проблем за всичко което предлагате.Хубава идея давате но требва всичко да се обсъди.
1.ОБсъждаме го аз ники и този който е дал идеята по скай
2.Ако единия не е съгласен тая работа не става
3.Ако има недоволни ще се направи нещо подобно
4.Следващия месец ще падне такъв UPDate че ще ви паднат шапките
5.До тогава си играйте спокойно играта ние помагаме да ви е приятна
6.Новаците да си дават скайпа да се обяснява

Еми тва е аре бб че съм на баскет
Върнете се в началото Go down
PlamenMEN
Новак
Новак
PlamenMEN


Брой мнения : 15
Age : 35
Location : Кацнал на едно дърво
Registration date : 07.01.2008

Предложения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения Icon_minitimeВто Яну 08, 2008 5:22 pm

Приятен баскет Smile
Ние чакаме другия месец, вече си сложих шапката.
Иначе ми е ясно, че само двама души трудно ще поддържат форум от такъв тип.
И още нещо: в един друг форум си имаме тема "Флууд", където всеки си пише каквото му падне и така другите теми са защитени Very Happy
Върнете се в началото Go down
KiSsMyAwP
Повелител
Повелител
KiSsMyAwP


Брой мнения : 45
Registration date : 04.01.2008

Предложения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения Icon_minitimeВто Яну 08, 2008 6:39 pm

Е още сега ще я направя благодаря за идеята приятел. Very Happy


Още утре в магазина ще има много нови неща като арбалет с 3 стрели нажеднж
И много други сложни оръжия.
Надявам се да поддигна интересите ви поне малко Wink
Върнете се в началото Go down
Лорд Warcraft
Новак
Новак
Лорд Warcraft


Брой мнения : 43
Registration date : 08.01.2008

Предложения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения Icon_minitimeЧет Яну 10, 2008 1:26 pm

Aми да има уръжия като брадва, боздоган,топалка и нещо такова.
Върнете се в началото Go down
tery777
Драконов Ездач
Драконов Ездач
tery777


Брой мнения : 7
Registration date : 13.01.2008

Предложения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения Icon_minitimeНед Яну 13, 2008 2:25 pm

защо не направите елексири за сила точност и др. ?
Върнете се в началото Go down
Лорд Симеон
Новак
Новак



Брой мнения : 42
Registration date : 06.01.2008

Предложения Empty
ПисанеЗаглавие: Предложение   Предложения Icon_minitimeПет Яну 18, 2008 10:39 pm

Ей какво ще кажете за да има лък който да има 15 стрели и да струва 80 като взима 8 щета
Върнете се в началото Go down
samanta_fox
Новак
Новак
samanta_fox


Брой мнения : 62
Age : 29
Registration date : 02.06.2008

Предложения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения Icon_minitimeПет Юни 13, 2008 8:25 pm

Драконите да имат и други атаки освен драскане!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Предложения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Предложения
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
DragonS RPG :: Извън РПГ-то .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове :: Най-важното-
Идете на: